Fly-Desk.com

O firmie

O nas

Dotychczas zajmowaliśmy się wyłącznie grafiką 3d, dlatego sami najlepiej wiemy ile czasu spędza się przy biurku w pozycji siedzącej. Biurka z regulacją wysokości w takiej pracy to przełom! Sami przetestowaliśmy je w naszej firmie 3DARCHVIZ na sobie, a później pomyśleliśmy, że zaproponujemy je wam!

Dążymy do tego, żeby biurka regulowane elektrycznie były standardem w pracy a nie przywilejem dla najlepszych. Pamiętaj, że pracując wygodniej, pracujesz zdrowiej!

 


 

Dlaczego my ? 

Nie wiemy jakie masz podejście do swojego zdrowia i komfortu pracy ale nasza w tym głowa, żeby cię przekonać, że dzięki naszym biurkom będzie ci się pracować po prostu lepiej!

  •        Twoje zadowolenie jest najważniejsze

Chcieliśmy stworzyć produkt dostępny dla każdego ale również i dla bardziej wymagających klientów- stąd różne warianty biurek. Sam tworzysz swoje biurko, dlatego będzie ono idealne dla Ciebie i twoich potrzeb.

  •        Stawiamy na ludzi z pasją i wiedzą

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy doskonale znają problem bolących pleców i niewygodnej pozycji przy biurku. Sami testowaliśmy nasze biurka, dlatego jesteśmy najlepszymi ekspertami w sprzedawanym produkcie. Z przyjemnością pomożemy ci przy wyborze odpowiedniego biurka z regulacją wysokości wraz z akcesoriami.

  •        Oferujemy duży wybór przy dobrej cenie

Zacznij od wyboru kolory nóg elektrycznych a później od rodzaju blatu- czy ma być on prosty, może z komfortowym wcięciem i ładowarką indukcyjną, a może z naturalnego drewna? Dodatkowo akcesoria, takie jak: ramię podtrzymujące monitor, pamięć wysokości blatu, czy organizer na kable sprawi, że nie będzie to już tylko zwyczajne biurko

 


Zdrowie

Czy kiedykolwiek czułeś ból pleców podczas siedzenia przy biurku? Nasza firma powstała właśnie dzięki temu, że większość z nas zna ten sam problem- po kilku godzinach pracy za burkiem jest już nam po prostu niewygodnie! A co dopiero jak pomnożymy ilość godzin spędzonych przed biurkiem razy ilość dni pracujących?!

Jesteśmy młodym zespołem, chętnym do pracy i z różnymi pomysłami na biznes. Śmiało skontaktuj się z nami- pomożemy i doradzimy ci przy wyborze odpowiedniego biurka dla ciebie. Pamiętaj, że pracując wygodniej- pracujesz zdrowiej!

 


 

Dane firmy

Fly-Desk.com Miłosz Sinoracki
Wyzwolenia 16
66-620 Gubin
Polska
NIP: 5272484055
BDO 000520009 REGON:142791862

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium