Fly-Desk.com

Dla Firm

 

Biurko do biura

Podbij swoją branżę dzięki elastycznej przestrzeni roboczej od Fly-Desk.com

Zacznij teraz

biurko do biura

Zoptymalizuj swoje biuro wraz z firmą Fly-Desk.com - to się opłaca!

Idealne nowoczesne biurka komputerowe do biura

Oferujemy ci pełną gamę biurek biurowych do pracy na stojąco, w tym idealne biurko biurowe do nowoczesnego biura. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz biurko komputerowe oraz biurko narożne, które doskonale sprawdzą się w różnych przestrzeniach. Ich atutem są rozwiązania techniczne z najwyższej półki, w bardzo przystępnych cenach. Różne modele biurek, takie jak biurka narożne i modele z mocowaniami ściennymi, są idealne do różnych aranżacji biurowych, w tym domowe biuro i duże biurko. Oferujemy również małe biurka, które są idealne dla dzieci i młodzieży. Naszym celem jest przygotowanie satysfakcjonującej oferty dla każdego klienta. Dzięki współpracy z firmą Fly-Desk.com możesz zwiększyć efektywność pracy – zarówno swoją jak i Twoich pracowników- odpowiednio dobrane biurko oznacza finalnie większy zysk dla Twojej firmy. Wynika to z faktu, że komfort osoby zatrudnionej przekłada się, w dużym stopniu, na chęć pracownika do wykonywania zleconych przez pracodawcę zadań. Pracownik posiadający ergonomiczne stanowisko pracy, jest znacznie efektywniejszy w jej wykonywaniu, a więc w interesie pracodawcy jest zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu. W naszej ofercie znajdziesz również wytrzymałe biurka, które zapewniają długą żywotność i odporność na codzienne zużycie.

opcje montażu biurka

Opcje montażu

Samodzielny montaż,czy dostawa i montaż „pod klucz” ? Sam zdecyduj o wygodniejszym rozwiązaniu dla siebie.

Biurko do pracy na stojąco możesz kupić w opcji samodzielnego montażu lub skorzystać z pomocy naszych specjalistów. Te biurka zapewniają miejsce na komputer stacjonarny i często mają dodatkowe elementy ułatwiające komfortową pracę.

Wybierając opcję samodzielnego montażu, jesteś go w stanie łatwo przeprowadzić w oparciu o instrukcję. W każdym zamówieniu zawierającym biuro do pracy na stojąco, znajduje się szczegółowa instrukcja montażu – uproszczona forma i czytelna treść pozwala na bezproblemowy montaż we własnym zakresie.

Nie chcesz samodzielnie składać mebli biurowych do firmy? Nie musisz tego robić. Skorzystaj z pomocy naszych wykwalifikowanych ekspertów – wystarczy, że wybierzesz taką opcję przy zamówieniu. Przy większych zamówieniach, możesz wybrać opcję kompleksowego montażu mebli -„pod klucz”. Fly-Desk.com przejmuje za Ciebie cały proces instalacji biurek wraz z ewentualnie zamówionymi dodatkami. Realizacja procesu będzie miała miejsce w ciągu kilku dni, od dostarczenia zamówienia do twojego biura czy też mieszkania. Nasi specjaliści zajmą się montażem mebli, zainstalują biurka elektryczne oraz , zadbają o ich prawidłową regulację. Dodatkowo zapewniamy także przeszkolenie Twoich pracowników, jak w prawidłowy sposób je obsługiwać. Usługę montażu przez specjalistów realizujemy w ciągu czternastu dni od dokonania zakupu.

Optymalizacja biura z nami – to same zalety:

Fly-Desk.com to gwarancja nowoczesnego wyposażenia biura. Zarówno ergonomicznego biurka do biur jak i meble biurowe dla firm są ergonomiczne, świetnie zaprojektowane i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Odpowiednie biurko może znacząco wpłynąć na produktywność pracowników, poprawiając ich komfort i zdrowie. Wybierz styl swojego biura – my zadbamy o odpowiednie meble: estetyczne, funkcjonalne i solidnie wykonane.

Oszczędność pieniędzy

Oszczędność pieniędzy

Oferujemy korzystne ceny dzięki wyeliminowaniu łańcucha pośredników. Meble biurowe dla firm możesz również wziąć w leasing – masz je w biurze, a pieniądze przeznaczone na zakup możesz przeznaczyć na rozwój.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Szybka realizacja zamówień jest naszą mocną stroną – mamy doświadczenie, zaplecze techniczne i świetnych pracowników, podchodzących do swojej pracy z entuzjazmem.

Biurko

Brak barier rozwoju

Firma się rozrasta i potrzebujesz wyposażenia dla nowych pracowników – cieszymy się z Twojego sukcesu i szybko dostarczymy potrzebne meble biurowe.

Większa wydajność pracowników

Większa wydajność pracowników

9 na 10 zatrudnionych jest przekonanych, że o wiele lepiej wykonuje się im obowiązki zlecone przez pracodawcę w odpowiednio dopasowanym do ich potrzeb miejscu pracy, zwłaszcza gdy jest ono wyposażone w ergonomiczne meble do pracy biurowej.

Leasing dla firm

Leasing dla firm

Rabaty, wycena indywidualna przy większych zamówieniach - co oferuje nam firma Fly-Desk.com ?

Część przedsiębiorstw szuka oszczędności w kosztach zakupu mebli biurowych dla firm, poprzez wybór tanich mebli biurowych o niskiej jakości. Większość klientów żałuje swoich decyzji już po roku czy dwóch – meble ujawniają szereg wad funkcjonalnych i szybko się psują. Wcześniejsze oszczędności na kosztach nabycia biurek do biur, zmuszają firmy do zakupu kolejnych mebli. Zazwyczaj koszty takich wielokrotnych zakupów, okazują się znacznie wyższe od jednorazowego zakupu trwałych, solidnych i wytrzymałych mebli biurowych. Warto jest zainwestować w biurka elektryczne firmy Fly-Desk.com – idealnie sprawdzą się w Twojej firmie i posłużą twoim pracownikom przez długie lata. Meble biurowe dla firm to nie tylko funkcjonalność i wygoda, ale także element wizerunku całego przedsiębiorstwa. Odpowiednio dobrane zwiększają wiarygodność firmy w oczach klientów oraz poprawiają samopoczucie i efektywność Twoich pracowników. Wiemy, ile to dla Ciebie znaczy, więc przy większych zamówieniach stosujemy indywidualną wycenę i system korzystnych rabatów. Sprawdź nasze oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie!.

doradztwo zakupu biurka

Doradztwo

Możliwość doradztwa w sprawie wyboru odpowiedniego ergonomicznego biurka do twojego biura.

Firma Fly-Desk.com charakteryzuje się bardzo dużym asortymentem biurek elektrycznych - również tych, o niestandardowych wielkościach czy szerokościach. Realizujemy założenie – to biurko ma idealnie dopasować się do konsumenta, niezależnie czy jest to biurko do firmy czy domowego biura.

Nasze biurka projektowane są pod kątem realizacji Twoich wymagania oraz oczekiwań. Aktualna oferta biurek jest stale powiększana – pozwala to na ciągłe zwiększanie możliwości wyboru przez Klienta. Blat biurka może mieć różny kształt, rozmiar, rozmieszczenie, kolor czy też rodzaj materiału wykonania (od dębowych desek do tych wykonanych ze sklejki). Dostępna opcja to dokonanie przez klienta wyboru miejsc wykonania otworów przelotowych w biurkach.

Otwory będą służyły do rozprowadzenia kabli do podłączenia sprzętu. Otwory mogą pozostać otwarte lub zamknięte specjalnymi przepustami kablowymi, które są dostępne w naszej ofercie jako dodatki do biurek. Fly-Desk.com umożliwia Klientowi zaprojektowanie i spersonalizowanie swojego biurka. Klient może to zrobić samodzielnie lub z pomocą jednego z wykwalifikowanych asystentów pracujących w firmie Fly-Desk.com. Podczas przygotowania projektu, asystent służy wskazówkami w zakresie wyboru materiału, dostosowania biurka czy dodatkowymi wyjaśnieniami dla Klienta.

Leasing biurek z regulacją wysokości od firmy Fly-Desk.com
jakie korzyści dla klientów oferuje taki model finansowania?

Kluczową sprawą jest ułatwienie leasingobiorcy zarządzania budżetem. Dzięki leasingowi, nie trzeba od razu ponosić kosztów mebli biurowych. Kapitał przedsiębiorstwa jest znacznie lepiej wykorzystany, a płynność finansowa firmy znacznie wzrasta.

Rata leasingowa stanowi w całości koszt uzyskania przychodu. Takie rozwiązanie wspomaga proces inwestycyjny – firma może zamówić kompletne wyposażenie powierzchni biurowych, a jego koszt rozkłada się na dłuższy okres czasu.

Każda oferta leasingowa jest indywidualnie dostosowywana do możliwości finansowych klienta.

planowanie przeszczeni biurowej

Rozplanowanie układu biura

Pomoc przy rozplanowaniu układu biura, wykonanie planu przestrzeni powierzchni domowego biura.

Korzystając z usług firmy Fly-Desk.com masz gwarancję, że pomoże Ci ona w procesie rozplanowaniu układu biura oraz jak najlepszym ustawieniu nowo dostarczonych ergonomicznych biurek. Ważne jest, aby biurka miały wystarczającą ilość miejsca i przegródek do przechowywania dokumentów oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Chętnie zaplanujemy to dla Ciebie – żeby przygotować konkretny plan, musimy wiedzieć, na jakim obszarze pracujesz i co stanowi trudność dla Ciebie i dla Twojej firmy. Najlepsze w całej branży planowania oprogramowanie, pozwoli nam na odwzorowanie przestrzeni, w której pracujesz oraz dostarczy nam informacji na temat odpowiedniego umeblowania. Naszym celem jest, aby Twoje biuro było idealne dla Twojego zespołu oraz wyjątkowo elastyczne. Cały proces projektowania jest bezpłatny, a finalny projekt zostanie zatwierdzony przez profesjonalnego, certyfikowanego ergonomistę.

ergonomia pracy

Ergonomia pracy

Rozpocznij pracę z ergonomicznymi biurkami sprzedawanymi przez Firmę Fly-Desk.com

Większość osób pracujących w biurze, spędza w nim średnio około ośmiu godzin dziennie. Osiem godzin (a czasem nawet więcej, jeśli doliczymy tak zwane nadgodziny) w jednej pozycji nie działa dobrze na nasz kręgosłup. Pozycja siedząca nie jest naturalnym ułożeniem naszego kręgosłupa i może ona powodować liczne schorzenia. Kluczowym czynnikiem pozwalającym ograniczenie niepożądanych skutków zdrowotnych dla pracownika jest wysokość biurka. Musi być ona odpowiednio dostosowana do wzrostu konkretnego użytkownika, więc najlepszym rozwiązaniem okazują się biurka z regulowanym poziomem wysokości. Odpowiednie dostosowanie wysokości biurka skutkuje zmniejszenie bólu pleców, szyi, nadgarstków czy też stóp. Osoby pracujące przed komputerem w jednej pozycji wiedzą, jakie nieprzyjemne konsekwencje wiążą się z nieodpowiednio dobranym biurkiem. Możesz ich uniknąć wybierając biurko elektryczne od firmy Fly-Desk.com. Nie musisz już garbić się za biurkiem - to ono dostosuje się do Ciebie.

Daj nam szansę na współpracę z Twoją firmą - nie pożałujesz!

Wypełnij poniższy formularz, a na pewno nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, aby zadać kilka pytań, a następnie przygotuje indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Jesteśmy do Twojej dyspozycji jeśli chodzi o doradztwo w sprawach ergonomii pracy oraz funkcjonalności Twojego biura.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium