Fly-Desk.com

Przewodnik

 

Przewodnik kupującego:

 

Biurka regulowane elektrycznie

Jest wiele dostępnych modeli biurek regulowanych elektrycznie na rynku, ale nie wszystkie spełniają Twoje oczekiwania i wysoki standard! Dlatego ważne jest, aby znaleźć idealne, odpowiednie biurko stojące dla siebie. Czy zadajesz sobie czasami pytanie- “ czy jest sens zakupu biurka regulowanego ? ”. I słusznie, bo nie jest to mały koszt, ale wart swojej ceny! Czy wiesz już jakie biurko jest idealne dla Ciebie?

Dlaczego warto kupić biurko regulowane elektrycznie?

Odpowiednie biurko to priorytet zarówno w miejscu pracy, jak i również w warunkach domowych. Coraz częściej prowadzimy siedzący tryb życia, które niestety odbija się na zdrowiu naszego kręgosłupa. W trakcie pracy za biurkiem powinniśmy stale zmieniać pozycję, aby uniknąć wad postawy i bólu pleców. Doskonałym rozwiązaniem takich problemów jest biurko regulowane. Kilka chwil i możesz zmienić wysokość mebla, aby rozpocząć pracę na stojąco, co bez wątpienia wpłynie korzystnie na twoją postawę!

Podczas wielogodzinnej pracy za biurkiem, czasem potrzebujemy kilku chwil na rozprostowanie nóg. Nasze biurka pozwolą Ci kontynuować pracę, z możliwością zmiany pozycji, w dowolnym momencie, w trosce o twoje potrzeby.

dlaczego warto kupować biurko regulowane elektrycznie?
 

Nasz panel sterowania z pamięcią wysokości

 

Panel sterowania idealny przy każdym stelażu

potwierdzenie 3 przyciski pamięci3 przyciski pamięci

potwierdzenie system przypominający o zmianie pozycjiSystem przypominający o zmianie pozycji

potwierdzenie system antykolizyjnySystem antykolizyjny

potwierdzenie wyświetlacza wysokościWyświetlacz wysokości

potwierdzenie wejścia USBWejście USB

potwierdzenie ekran dotykowyEkran dotykowy

potwierdzenie zabezpieczenie przed dziećmi (child lock)Zabezpieczenie przed dziećmi (child lock)

Panel sterownia z pamięcą wysokości
 

Przewodnik po funkcjach biurka z regulowaną wysokością

 
przycisk pamięci wysokości

Przyciski pamięci

Aby ustawić swoją wysokość biurka, wystarczy przycisnąć strzałkę w górę lub w dół i dopasować idealne warunki do pracy. Na wyświetlaczu będziemy mieć pokazaną wysokość biurka. Oczywiście możemy ją w bardzo prosty sposób zapisać pod trzema przyciskami pamięci.

Wystarczy nacisnąć przycisk “M”, a następnie przycisk numeryczny, z którym ma być powiązana “1”, “2” lub “3”. Przyciśnięcie przycisku z numeracją powoduje automatyczny ruch biurka do zapisanej wcześniej wysokości. Dzięki takiej opcji, w łatwy sposób, możemy zmieniać pozycję ze stojącej na siedzącą. Zapomnij o trudnościach związanych ze zmianą wysokości- teraz to będzie proste!

przycisk funkcji przypominający

Funkcja przypomnienia

Dobrze wiemy, że kiedy pracujemy, zapominamy o wielu sprawach, a na pewno o zmianie pozycji z siedzącej na stojącą. Dlatego świetną opcją jest funkcja przypomnienia nam o tym. Biurko wyda z siebie sygnał dźwiękowy, żeby zakomunikować nam, że czas się ruszyć! Sami decydujemy co jaki czas alarm ma nas informować.

Wystarczy przycisnąć przycisk “A” i strzałkami ustawić czas w minutach, co ile ma nam biurko przypominać o zmianie pozycji. Jeśli chcemy wyłączyć tę opcję, wystarczy przytrzymać przycisk “A” przez 3 sekundy, a na wyświetlaczu wyświetli się komunikat “OFF”. Czy to nie jest proste?

system antykolizyjny

System antykolizyjny

Kiedy pojawiają się dzieci w domu, ich bezpieczeństwo jest dla nas szalenie ważne. Dlatego warto pomyśleć również o bezpieczeństwie przy biurkach regulowanych elektrycznie. Żeby uniknąć wypadkowi przy biurku, z udziałem dzieci, warto wykorzystać opcję na panelu sterowania, tzw. “child lock”, czyli blokada przed dziećmi.

Włączamy ją w bardzo prosty sposób, a mianowicie wystarczy przytrzymać 5 sekund przycisk “M” i po chwili zapali się niebieska dioda. Oznacza ona, że system blokady jest włączony. W tej sytuacji dziecko dotykając panel sterowania, nie ruszy biurkiem.

funkcja child lock blokda regulacji wysokości

Zabezpieczenie przed dziećmi

Kiedy pojawiają się dzieci w domu, ich bezpieczeństwo jest dla nas szalenie ważne. Dlatego warto pomyśleć również o bezpieczeństwie przy biurkach regulowanych elektrycznie. Żeby uniknąć wypadkowi przy biurku, z udziałem dzieci, warto wykorzystać opcję na panelu sterowania, tzw. “child lock”, czyli blokada przed dziećmi.

Włączamy ją w bardzo prosty sposób, a mianowicie wystarczy przytrzymać 5 sekund przycisk “M” i po chwili zapali się niebieska dioda. Oznacza ona, że system blokady jest włączony. W tej sytuacji dziecko dotykając panel sterowania, nie ruszy biurkiem.

złącze USB w panelu sterownia

Gniazdo USB

Doskonale jest nam znany problem z brakującymi wejściami USB. Żyjemy w czasach urządzeń, które co chwile musimy ładować. Dlatego pomyśleliśmy, że dodatkowe wejście USB w panelu sterowania będzie świetnym pomysłem! Możemy w bardzo prosty sposób ładować sobie telefon, słuchawki, czy inne urządzenia elektroniczne

USB jest również umiejscowione w dobrym miejscu do ładowania, idealnym do odkładania elektroniki na blat biurka. Staramy się aby tak małe rzeczy jak gniazdo USB były dodatkowym atutem całego biurka regulowanego elektrycznie- niby mała rzecz a cieszy!

 
Stelaż z dwoma silnikami

Biurko z dwoma silnikami

Biurko z dwoma silnikami jest naprawdę szybkie, ciche i ma duży udźwig. Jest to model stelaża dla naprawdę wymagających użytkowników. Udźwig stelaża 2-silnikowego jest naprawdę imponujący. Śmiało można montować do niego ciężki blat i bardzo mocno go obciążyć niezbędnymi urządzeniami elektronicznymi. Praca przy takim biurku to sama przyjemność !  

Stelaż z jednym silnikiem

Biurko z jednym silnikiem

Burko z jednym silnikiem jest docenione przez wielu naszych klientów. Jest to stelaż, który świetnie się sprawdzi w pomieszczeniach biurowych jak w warunkach domowych, za mniejsze pieniądze. Ma ono wystarczający udźwig, który wystarczy przeciętnemu użytkownikowi. Musimy pamiętać, że przy tym modelu stelaża mamy większe ograniczenia co do wielkości blatu.

Oreintacja kolumny

Orientacja od góry

Przy tym wariancie, kolumna w stelażu jest odwrócona, co daje nam wąską podstawę, która rozszerza się ku górze. Takie kolumny mają mniejszy udźwig ale za to cały stelaż jest dużo lżejszy. Idealne rozwiązanie dla mniej wymagających.

Oreintacja kolumny

Orientacja od dołu

Ten wariant kolumny charakteryzuje się przede wszystkim stabilnością, szybką zmianą wysokości oraz dużo większym udźwigiem od swojego poprzednika. Kolumna, która zwęża się ku górze może mieć większy zakres regulacji oraz na pewno udźwignie dużo cięższy blat z obciążeniem.

Noga 3-kolumnowa

Noga 3-kolumnowa

Taki stelaż idealnie nadaje się do ciężkich, masywnych i dużych blatów. Jego konstrukcja umożliwia nam maksymalne obciążenie blatu, natomiast biurko nic na tym nie straci. Nadal będzie stabilne i działało w pełni swoich sił. Dzięki takiej konstrukcji, udźwig stelaża również jest większy od innych modeli. 3-kolumnowa noga daje nam również większy zakres regulacji wysokości, co za tym idzie, z takiego biurka mogą korzystać również dzieci oraz osoby skrajnie wysokie. Maksymalna wysokość tego stelaża wynosi 123 cm.

Noga-2-kolumnowa

Noga 2-kolumnowa

Ten rodzaj stelaża nadaje się do lekkich jak i troszkę cięższych blatów. Idealnie się sprawdza przy biurkach, które nie muszą mieć największego udźwigu. Jego konstrukcja pozwala nam na swobodne korzystanie, oraz sprawną zmianę wysokości. Zakres regulacji jest inny niż przy stelażu z 3 kolumnami, dlatego nie jest dedykowany dla bardzo wysokich osób. Maksymalna wysokość tego stelaża wynosi 118 cm.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium