Po co biurko regulowane ? - Fly-Desk.com

Po co biurko regulowane ? - Fly-Desk.com

Znalezienie odpowiedniego biurka to nie lada wyzwanie. Dobranie odpowiedniej wysokości owego mebla, czy wymaganych do pracy przy nim akcesoriów to klucz do sukcesu w kwestii komfortowego miejsca pracy oraz zdrowego kręgosłupa. Odpowiednie biurko to priorytet zarówno w miejscu pracy, jak i również w warunkach domowych. Dzieci stale rosną, a co za tym idzie, odpowiednia wysokość biurka ulega ciągłym zmianom. Poniżej przedstawione produkty, mogą okazać się wybawieniem przy wielogodzinnej zmianie w pracy, czy też jako dobre rozwiązanie w pokoju dorastającego dziecka.

Biurko regulowane

Znalezienie odpowiedniego biurka do miejsca pracy nie należy do najprostszych zadań. Musimy znaleźć produkt, o odpowiedniej wysokości do naszego wzrostu, co nie zawsze jest możliwe, przez co kończymy z biurkiem, które jest albo trochę za wysokie, albo trochę za niskie. Nie mówiąc nawet o możliwości pracy na stojąco. Tak pozornie nieistotne kwestie robią dużą różnicę i wpływają na komfort pracy oraz postawę, która jest niezwykle zaniedbywana podczas wielogodzinnego siedzenia za biurkiem. Co więcej, podczas kupowania biurka, rzadko kiedy mamy możliwość wyboru odpowiadającego nam koloru spośród więcej niż dwóch opcji, przez co kończymy z produktem znośnym, może nawet funkcjonalnym, ale nie wymarzonym.

Biurka regulowane Fly-Desk.com to niezbędnik podczas prac y na stojąco. Szukając produktu idealnego dla ciebie, możesz wybrać typ blatu, czy rodzaj stelaża, aby biurko odpowiadało twoim potrzebom komfortowym oraz preferowanej estetyce. Odpowiednie biurko jest podstawą zdrowego kręgosłupa oraz komfortu, którego potrzebujesz w miejscu pracy, ale i również w warunkach domowych. Biurka regulowane będą niezastąpione również w pokoju dziecięcym ze względu na ciągły wzrost najmłodszych, który wymaga zmiany wysokości mebli.

Biurko spełniające twoje wymagania

Nasze biurka dopasują się do twoich wymagań pod wieloma względami. Możesz dokonywać wyborów między różnymi stelażami czy rozpiętościami regulacji wysokości, ale i również w kwestii długości i koloru blatu, abyś uzyskał produkt, który spełni twoje oczekiwania. Ważne jest, aby wybrać biurko, które będzie jedyne w swoim rodzaju, tak aby było idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika.

Dbamy o twoją zdrową postawę!

Coraz częściej prowadzimy siedzący tryb życia, które niestety odbija się na zdrowiu naszego kręgosłupa. W trakcie pracy za biurkiem powinniśmy stale zmieniać pozycję, aby uniknąć wad postawy i bólu pleców. Doskonałym rozwiązaniem takich problemów jest biurko regulowane. Kilka chwil i możesz zmienić wysokość mebla, aby rozpocząć pracę na stojąco, co bez wątpienia wpłynie korzystnie na twoją postawę!

Rozwiązanie idealne w miejscu pracy

Odpowiednie biurko w miejscu pracy to prawdziwy skarb. Biurko regulowane dopasuje się do potrzeb pracownika już w kilka chwil! Zmiana rozmiaru biurka to funkcja, która unowocześni miejsce pracy, tworząc na żądanie miejsce konsultacji ze współpracownikami czy usprawnienie do sali konferencyjnej.

Podczas wielogodzinnej pracy za biurkiem, czasem potrzebujemy kilku chwil na rozprostowanie nóg. Nie zawsze jest to możliwe ze względu na nagromadzone dead line-y, jednak nasze biurka pozwolą Ci kontynuować pracę, z możliwością zmiany pozycji, w dowolnym momencie, w trosce o twoje potrzeby. Nie raz zostało udowodnione, że odpowiednio dobrany sprzęt biurowy to gwarancja lepszej wydajności pracowników. Ograniczenie bólu pleców spowodowanego złą postawą lub długotrwałym siedzeniem w jednej i tej samej pozycji sprawi ulgę pracownikom i sprawi, że ich praca będzie przebiegać sprawniej i w lepszych warunkach.

  "Biurka o regulowanej wysokości, znacząco poprawiają komfort w miejscu pracy, a co za tym idzie, wpływają pozytywnie na wydajność pracowników"– potwierdza specjalista ds. kontroli i jakości z firmy Fly-Desk.com

Biurka Fly-Desk.com- komfort w świetnym stylu

Nasz produkt charakteryzuje się trwałością, stabilnością i komfortem użytkowania. Styl naszych biurek pasuje do każdej przestrzeni, w której będziesz ich potrzebować. Nieistotne czy mówimy tu o miejscu pracy, biurze zorganizowanym w domu czy pokoju dziecka.

Tworzymy nasze biurka z dbałością o każdy szczegół, aby zapewnić Ci komfort użytkowania oraz przyjemną dla oka estetykę. Intuicyjny panel sterowania pomoże Ci w kilka sekund przejść z pozycji siedzącej na stojącą, bez potrzeby przerywania pracy. Dopracowany stelaż to gwarancja stabilności naszego produktu. Podczas wyboru między poszczególnymi modelami naszej firmy, warto jest zapoznać się z ogromem funkcji, oferowanym przez model PREMIUM. Mówimy tu między innymi o takich kwestiach jak system antykolizyjny, który zapewnia nam większy udźwig maksymalny naszego produktu, tym samym pozwalając na trzymanie na biurku większej ilości potrzebnego Ci sprzętu.

Biurko z regulacją wysokości

Biurka regulowane firmy Fly-Desk.com dopasują się do Ciebie nie tylko swoją wysokością, ale i również preferowanym przez Ciebie stylem. Dobierając blat, który spełni twoje wymagania, możesz decydować w kwestii jego długości oraz koloru. Płyta wiórowa poddana wysokiej temperaturze i odpowiedniemu ciśnieniu nadaje produktowi niezwykłą jakość i zapewnia jego trwałość na lata. Blaty mają grubość 18 milimetrów i są wykończone ABS-em, aby zminimalizować uszkodzenia mechaniczne. 

Dobierając biurko idealne dla Ciebie, możesz decydować między trzema kategoriami:

  1. Biurko regulowane PREMIUM. Jest faworytem wśród wielu klientów ze względu na swoją cichą i płynną pracę, zapewniając tym samym niespotykany komfort w trakcie użytkowania. Posiada zakres regulowania wysokości od 580 milimetrów do 1230 milimetrów. Trzy kolumnowy stelaż zapewnia produktowi szeroki zakres regulacji oraz niezwykłą stabilność. Co więcej, posiada wbudowany system antykolizyjny oraz większy maksymalny udźwig. Podczas tworzenia tego modelu zadbaliśmy o każdy detal, aby jego wygląd i styl były jak najbardziej spójne i nadawały wybranemu pomieszczeniu niepowtarzalnej klasy i elegancji. Wbudowany alarm produktu przypomni Ci, kiedy nastanie odpowiedni moment na zmianę pozycji, w trosce o twoją zdrową postawę. 
  2. Biurko regulowane NORMAL. Klienci niezwykle go sobie cenią ze względu na satysfakcjonujące wykonanie przypominające model premium, w atrakcyjnej cenie. Posiada zakres regulowania wysokości od 690 milimetrów do 1180 milimetrów. W tym przypadku mamy do czynienia ze stelażem dwu kolumnowym, przez co w porównaniu z modelem premium jest nieco mniej płynny, jednak jest doskonałą alternatywą dla naszych droższych modeli.
  3. Biurko regulowane BASIC. Jest to nasz najbardziej podstawowy produkt. Każdy z naszych modeli jest wykonany z należytą dokładnością każdego z detali. Biurko posiada zakres regulowania wysokości od 710 milimetrów do 120 milimetrów. Bardziej wymagający klient, powinien również zainteresować się modelami NORMAL i PREMIUM, jednak jeżeli nie posiadasz wysokich wymagań i masz ograniczony budżet, Model BASIC z pewnością Cię nie zawiedzie!

Prawidłowa postawa to podstawa!

 W dzisiejszych czasach stale zaniedbujemy zdrowie swojego kręgosłupa. Z biegiem lat wiąże się to z licznymi wadami postawy, których korekcja to nie lada wyzwanie. Wielogodzinne pozostawanie w pozycji siedzącej, oddziałuje na ból kręgosłupa oraz odcinka lędźwiowego. Rozwiązanie przynosi biurko z regulacją wysokości. Jeżeli masz dosyć pracy w pozycji siedzącej i doskwiera ci ból pleców, w kilka sekund możesz zmienić wysokość biurka i pracować na stojąco, w trosce o swoją zdrową postawę. Takie biurko z pewnością sprawdzi się w miejscu pracy, kiedy musisz omówić coś z klientem czy innym pracownikiem a rozmowa jest znacznie mniej komfortowa, kiedy jedna z osób siedzi, a druga stoi. W takiej sytuacji wystarczy, że podniesiesz wysokość mebla i natychmiast zyskujesz komfort ze swoim rozmówcom.

Nowoczesne rozwiązanie

Jeżeli martwiłeś się o ciągłe podnoszenie i ściąganie biurka w celu zmiany jego wysokości, rozwiejemy twoje wątpliwości! Biurka firmy Fly-Desk.com regulują swoją wysokość elektrycznie za pomocą specjalnego sterownika. Wybierając między trzema dostępnymi przyciskami, możesz regulować wysokość swojego biurka i w kilka sekund zmienić swoją pozycję pracy z siedzącej na stojącą, aby rozprostować nogi. Panel sterowania posiada bardzo czytelny wyświetlacz wysokości. Jeżeli jest Ci wyjątkowo wygodnie na konkretniej wysokości biurka, bez problemu możesz zapisać to ustawienie na panelu i przywoływać je w razie potrzeby. Poza funkcjami związanymi ze zmianą wysokości, panel ten posiada alarm, który w odpowiednim momencie przypomni Ci, że warto już zmienić pozycje, w której pracujesz, aby uniknąć bólu kręgosłupa. Oczywiście, że czujemy, kiedy nadchodzi dyskomfort, jednak czasami tak bardzo skupiamy się na pracy, że ignorujemy nieprzyjemną pozycję, przez co później musimy ponosić nieprzyjemne konsekwencje, objawiające się bólem odcinka lędźwiowego. Zaufaj technologii i oddaj się w jej opiekę podczas wielogodzinnej pracy.

Akcesoria usprawniające pracę:

Biurko regulowane samo w sobie znacząco usprawni twoje miejsce pracy, jednak warto jest zapoznać się z akcesoriami, które dopełnią twój komfort:

 Praca w pozycji stojącej będzie zdrowa dla twojej postawy, jednak w momentach, kiedy preferujesz jednak siedzieć, warto wybrać produkt, który nawet w przypadku pozycji siedzącej, będzie wspierał zdrową postawę. Klasyczne fotele biurowe, potrafią kusić swoimi miękkimi poduszkami i siedzeniem, w które się wręcz zatapiasz, jednak taka chwilowa wygoda, z czasem poskutkuje bólem odcinka lędźwiowego i złą postawą. Stołek ergonomiczny firmy Fly-Desk.com jest w takiej sytuacji doskonałą alternatywą. Podczas korzystania z niego musisz świadomie balansować ciałem poprzez napięcie mięśni brzucha i wyprostowany kręgosłup, aby utrzymać równowagę. Może wydawać się to nieco trudne, jednak w rzeczywistości to nic prostszego, a twoje plecy z pewnością podziękują ci za ten wysiłek. Siedzisko jest regulowane w rozpiętości od 63 centymetrów do 87 centymetrów, a wysokość można zmieniać za pomocą przycisków znajdujących się pod siedziskiem. Nie musisz obawiać się o wywrócenie się z krzesła dzięki jego antypoślizgowemu, ciężkiemu dnu.

Plączące się kable pod biurkiem to problem natury estetycznej oraz funkcjonalnej. Organizer firmy Fly-Desk.com to rozwiązanie, które pozwoli Ci trzymać wszystkie kable w jednym miejscu, utrzymując tym samym porządek oraz estetyką miejsca pracy. Produkt ma aż 80 centymetrów szerokości i pomieści aż dwie listwy prądowe, dzięki czemu zyskujesz dużą pojemność do uporządkowania swojej przestrzeni. Wybierz kolor, który będzie pasował do twojej przestrzeni i już nigdy nie martw się o pełną zaplątanych kabli przestrzeń pod biurkiem.

Nikt nie lubi bałaganu w kablach ani sytuacji, kiedy musimy odłączać jedno urządzenie, aby podłączyć inne. Podczas pracy potrzebujemy czystej zorganizowanej przestrzeni, dlatego dodatkowe gniazdko zawsze znajdzie swoja funkcje przy miejscu pracy. Mamy dla Ciebie produkt, który rozwiąże twoje problemy. Podczas projektowania twojego regulowanego biurka, możesz dodać do niego gniazdo schowane w blacie. Tak mały dodatek może wydawać się banalny, jednak ile razy zdarzyło Ci się denerwować z powodu brakującego miejsca w przedłużaczu? Ile razy irytowałeś się, będąc zmuszonym do włączania na zmianę dwóch urządzeń z powodu niewystarczającej ilości gniazdek? Czasami nawet jedno dodatkowe gniazdko potrafi okazać się zbawieniem, dlatego warto zastanowić się nad dodaniem go do zamówienia i oszczędzić sobie późniejszych nerwów.

Nikt nie lubi bałaganu na blacie. Kabli nigdy nie ubywa, co często utrudnia utrzymanie zorganizowanego miejsca pracy. Z pomocą na ten problem przychodzi przepust na kable w blacie. To gdzie konkretnie będzie się znajdować w konstrukcji biurka, zależy wyłącznie od Ciebie. Takie rozwiązanie pozwala nam na większe pole do manewru podczas ustawiania biurka. Kable wiszące za blatem już nigdy nie będą stanowiły problemu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium