Fly-Desk.com

Organizer na kable pod biurko - sprawdź prosty sposób na wijące się po biurze kable

Organizer na kable pod biurko - sprawdź prosty sposób na wijące się po biurze kable

Dzisiaj coraz więcej zależy od sprzętu elektronicznego. Praca biurowa bez komputera, drukarki, skanera lub ekspresu do kawy dla wielu osób jest trudna do wyobrażenia. Jednak jest coś gorszego dla estetów i osób ceniących bezpieczeństwo. To wijące się pod biurkami, niczym nieskrępowane kable. Zagrożenie dla zdrowia i życia oraz skaza na nieskazitelnym wizerunku biura. Na szczęście można sobie z tym poradzić, wystarczy kupić organizer na kable pod biurko.

Komu to rozwiązanie jest potrzebne, skoro jest łączenie bezprzewodowe?

Po krótkiej chwili zastanowienia możesz mieć wrażenie, że organizer na kable pod biurko to jest zbędny gadżet. Rozwiązanie dla nadmiernych estetów, które niewiele zmienia. Przecież obecnie większość rzeczy w biurze łączy się ze sobą bezprzewodowo. Drukarka z laptopem przy pomocy Wi-Fi, komputery stacjonarne mają bezprzewodowe klawiatury i myszki. Więc do czego przyda się taki organizer? I w zasadzie możesz mieć rację. Tylko każde z tych urządzeń musi mieć źródło zasilania, które dostarczane jest do drukarki, komputera, skanera, rzutnika i innych przez gniazdko oraz podłączony do niego kabel. Wtedy sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Organizer na kable pod biurko - porządek i bezpieczeństwo w jednym

Każda osoba z odrobiną szeroko pojętej estetyki zgodzi się, że ułożone bez większego ładu po ziemi i przy urządzeniu kable wyglądają mało profesjonalnie. Jeśli chcesz budować pozytywny wizerunek firmy, każdy detal ma bardzo duże znaczenie. Nowoczesna siedziba i sprzęt z najwyższej półki, są o wiele gorzej odbierane, gdy klient zauważy, że pod biurkiem powstała absolutna plątanina kabli. Po drugie, jeśli tworzysz swoje miejsce pracy od podstaw i skorzystasz z organizera na kable pod biurko, zadbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników. Zahaczyć o zabłąkany kabel, wywrócić się i przy okazji pociągnąć za sobą na ziemię nowy monitor jest bardzo łatwo. Można uniknąć tych przykrych sytuacji.

Zabezpiecz elektronikę przed dziećmi i zwierzętami

Dobre wzorce z miejsca pracy można również przenieść do domu. Z reguły w pokoju przeznaczonym do działania przy komputerze obok siebie stoją drukarka, niszczarka i komputer stacjonarny lub laptop. Każde z tych urządzeń musi być podłączone do prądu, a czasem dodatkowo złączone ze sobą wzajemnie. Z reguły najprościej jest to zrobić przy pomocy kabli. Mają one określoną długość, która w większości sytuacji przekracza Twoje zapotrzebowanie. Nadmiar leży gdzieś zwinięty. Przewody są obiektem zainteresowania dzieci oraz zwierząt, szczególnie gryzoni. Jeśli chcesz uchronić chomika, świnkę morską lub maluszka przed porażeniem prądem, skorzystaj z organizera na kable pod biurko.

Zapomnij o rozplątywaniu kabli

Poplątane kable są prawdziwym utrapieniem i testem na cierpliwość. Wie o tym każdy, kto choć raz wsadził do kieszeni słuchawki zasilane przewodem. Po wyjęciu zawsze są poplątane i czasami trzeba poświęcić kilka minut na doprowadzenie ich do porządku. Jeśli w Twoim domu lub biurze jest sporo elektronicznego sprzętu, to utrzymanie porządku z układem kabli jest mocno wskazane. W razie awarii, przemeblowania lub wymiany akcesorium na nowe, dużo łatwiej ustalisz przebieg kabla do gniazdka oraz unikniesz jego zaplątania, co pozwala zaoszczędzić nerwów.

Zawijanie kabli może prowadzić do ich uszkodzenia

Kable pełnią bardzo ważną funkcję w każdym urządzeniu elektronicznym. Jak wszystko na świecie, mają swoją określoną wytrzymałość. Na pewno żywotność tego podzespołu skraca jego zwijanie, zawijanie wokół czegoś i nadeptywanie. W skrócie ogólny brak szacunku do tego, gdzie leży kabel i co się z nim dzieje. Żeby uniknąć wizyt w serwisie, napraw gwarancyjnych i straconego czasu, można zainwestować w organizer na kable pod biurko i zapomnieć o uszkodzonych akcesoriach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium