Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia i czas otrzymania paczki

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie i podany jest w dniach roboczych termin realizacji pokazuje w ile dni od zamówienia towaru zostanie on nadany przez nasz sklep.

W przypadku firm kurierskich jest to najczęściej następny dzień roboczy od momentu wysłania paczki z magazynu.

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania środków na naszym koncie. O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy, wysyłając wiadomość e-mail. Status zamówienia można sprawdzić logując się na indywidualne konto klienta.


Uwaga! 

1. Podane terminy dostaw dotyczą tylko dni roboczych (w święta oraz soboty firmy spedycyjne nie dostarczają towaru). Oznacza to, że produkt ,zamówiony w piątek do godziny 14:00, zostanie wysłany w poniedziałek.

2. Powyższe czasy dostawy dotyczą kuriera lub odbioru w punkcie. 

3. W wypadku wybrania sposobu płatności "z góry na konto" czas realizacji może wydłużyć się o jeden dzień, potrzebny na zarejestrowanie i zaksięgowanie wpłaty od klienta.

Informacja o towarze skierowanym do wysyłki

W dniu wysyłki paczki lub najpóźniej dnia następnego do godziny 10:00  zostanie do Ciebie wygenerowany mail z numerem przesyłki.

Status zamówienia

złożone – zamówienie wpłynęło do systemu i oczekuje na realizację, zamawiającemu zostanie wysłany e-mail o złożeniu zamówienia wraz z wstępnym terminem realizacji.

w realizacji – zamówienie zostało zatwierdzone do realizacji, zamawiającemu zostanie wysłany e-mail informujący o realizowaniu zamówienia wraz z dokładnym terminem i szczegółowymi informacjami o zamówieniu. 

gotowe – zamówienie zostało skompletowane. Jeśli została wybrana opcja odbioru osobistego - towar jest gotowy do odebrania. Jeśli wybrano opcję wysyłkową - oznacza to, że zamówienie oczekuje na wysłanie do klienta. 

zrealizowane – zamówienie zostało odebrane lub wysłane. Jeśli kupujący wybrał dostawę kurierem, otrzyma informację o swoim numerze listu przewozowego - dzięki któremu ma możliwość śledzenia przesyłki na stronie firmy kurierskiej. 

anulowane – zamówienie zostało anulowane i nie zostanie zrealizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium