Biurka z regulacją wysokości do pracy na stojąco

Tu zaczyna się twoja przygoda !

Stwórz własne biurko wybierz typ blatu , wybierz stelaż, decyzja należy do Ciebie jak będzie wyglądać twoje biurko regulowane

Biurko jest elementem bardzo istotnym w miejscu pracy, czyli w gabinetach, w pomieszczeniach open space, czy w salkach konferencyjnych, chociaż znajduje również zastosowanie w gabinetach domowych i w pokojach dziecięcych. Przy czym najwygodniejszym zakupem, ze względu na możliwość szerszych dostosowań, jest bez wątpienia biurko regulowane

Zobacz nasze najpopularniesze produkty

Biurko z regulacją wysokości nadaje się doskonale dla dzieci, które nie tylko nieustannie rosną, ale również mogą dzielić biurko z rodzeństwem, a nawet z rodzicami, a także lub przede wszystkim w miejscach pracy, gdzie z łatwością zostanie dostosowane do wzrostu danego pracownika. Jest to szczególnie istotne przy korzystaniu z jednego biurka przez kilka osób o różnym wzroście i tutaj dla wygody pracownika najlepiej sprawdzi się biurko stojące

Wszystko dla Ciebie

Wiele możliwości

Konfiugracja własnego biurka regulowanego do pracy stojącej

Dzięki większej liczbie konfiguracji biurka, możemy śmiało powiedzieć, że oferujemy więcej niestandardowych możliwości biurek z regulacją wysokości niż ktokolwiek inny w branży. Projektujemy biurka specjalnie dla Ciebie, przeglądając naszą stale powiększającą się ofertę, wraz z wieloma różnymi materiałami na blaty, kształtami, rozmiarami i rozmieszczeniem otworów przelotowych na kable do wyboru.

Możliwość projektowania, personalizowania produktu daje nam poczucie wyjątkowości. Posiadanie biurka według swoich wytycznych, tworzy biurko jedyne w swoim rodzaju- osobiste i niepowtarzalne.

Po dodaniu naszej szerokiej gamy akcesoriów do biurek, możesz być pewien, że projektujesz swoje biurko, które zawsze chciałeś, takie, które jest naprawdę wyjątkowe.

Jeśli nie możesz podjąć wyboru wymarzonego blatu, kliknij tutaj i zobacz nasz filmik!
krótko o biurkach regulowanych od fly-desk.com
biurko do biura,biurowe

Biurko przeznaczone do biur

Biurko do biura, to doskonały wybór dla pracowników

Takie biurko nie stwarza problemów podczas regulacji, nie męczy pracownika i może być bezproblemowo dostosowane do wymagań chwili. Może zaistnieć wiele zdarzeń firmowych, gdy powstaje konieczność zmiany wysokości blatu biurka, np. w salce konferencyjnej, przy rozłożeniu na blacie biurka dokumentacji i pochylania się nad nią w kilka osób albo przy pojawieniu się w biurze nowego pracownika.

Przy czym pracownik wcale nie musi być zobowiązany do wykonywania pracy na siedząco, a biurko do pracy na stojąco nie jest ani nowym, ani też wydumanym pomysłem, gdyż poza chwilami koniecznej pracy w pozycji wyprostowanej, umożliwia ono pracownikowi również rozprostowanie nóg.

Managerowie najlepszych firm już dawno zauważyli, że odpowiednio dobrane sprzęty biurowe podnoszą wydajność pracowników, a biurko podnoszone bez wątpienia do takiego wyposażenia należy. Pracownik korzystający z takiego biurka nie musi zamartwiać się o ból kręgosłupa czy niemożność znalezienia zasięgu dla ręki podczas pracy. Może dowolnie korzystać z blatu, zmieniając pozycję z siedzącej na stojącą i na odwrót, zapewniając sobie komfort pracy w optymalnych dla potrzeb warunkach. Taki pracownik uniknie nadmiernego zmęczenia, w związku z czym będzie również bardziej wydajny.

Gniazdo schowane w blacie biurka

Gniazdo nablatowe, USB

Czy masz wiele urządzeń, które niewygodnie się podłącza do prądu? A może spotyka cię często sytuacja, że brakuje Ci przejściówki do prądu i zostaje ci w ręce sam kabel USB? Wychodzimy naprzeciw twoim problemom.

Projektując swoje indywidualne biurko do pracy na stojąco, możesz dodać dodatkowo gniazdo blatowe wraz z gniazdem USB. Bardzo szybko zapomnisz o “nurkowaniu” pod biurkiem i szukaniem wolnego miejsca do podłączenia w listwie prądowej.

Pamiętaj, że tak małe elementy robią dużą rzecz i dopełniają całości twojego spersonalizowanego produktu, jakim jest biurko z regulacją wysokości.

gniazdko w blacie z USB
Przepust na kable w twoim biurko

Porządek na blacie- przepust na kable?

Ergonomia powierzchni blatu

Doskonale znacie problem niekończącej się ilości kabli, które idą nam przez środek blatu, prawda? Stwierdziliśmy, że coś trzeba z tym zrobić. W zakładce “akcesoria” znajdziecie kilka rozwiązań jak uporać się z kablami pod blatem. Pamiętajcie jednak, że najbardziej drażni nas to, co jest na widoku, czyli kable idące na blacie.

Rozwiązaniem tego problemu jest przepust na kable w blacie. Sam decydujesz gdzie mamy go umieścić, gdzie najbardziej go potrzebujesz.

Przepust na kable jest świetnym rozwiązaniem, kiedy chcemy maksymalnie dosunąć biurko do ściany lub do drugiego biurka. Przeważnie nie pozwalały nam na to kable, które szły za blatem. Prowadząc kable do otworu w blacie, dajemy sobie większe pole manewru ustawienia biurka.

Organizer na kable pod blat

Kanał kablowy podblatowy,

Jak już wspomnieliśmy powyżej, organizacja i porządek na blacie jest dla nas najistotniejszy, ponieważ to cały czas widzimy. Natomiast podczas korzystania z biurka regulowanego elektrycznie, ważny jest również porządek pod biurkiem.

Kiedy zmienimy pozycję do pracy z siedzącej na stojącą, uwydatniamy cały spód blatu, czyli wszystkie kable, listwy prądowe, itp. Właśnie dlatego namawiamy zawsze Państwa do zainwestowania w organizer na kable. Jest on korytkiem utrzymującym porządek ale również nie zapominajmy, że to świetna maskownica dla nieładnych, zakurzonych listew prądowych, które zawsze mamy pod biurkiem.

Organizer na kable ma 80cm szerokości, co umożliwia nam na zmieszczenie sporej ilości kabli oraz dwóch listew prądowych obok siebie. Dobierz odpowiedni kolor swojego organizera do koloru blatu lub stelaża.

Organizer na kable,podblatowy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium