Fly-Desk.com

Biurko pod laptopa może być regulowane! Sprawdź, jakie możliwości daje taki sprzęt

0
Biurko pod laptopa może być regulowane! Sprawdź, jakie możliwości daje taki sprzęt

Praca biurowa to wielogodzinne siedzenie w jednej pozycji. Cierpi na tym kręgosłup, nastrój i kreatywność. Dlatego nowoczesne biura i ludzie, którzy chcą działać na pełnych obrotach w pracy, wybierają zupełnie inne biurko pod laptopa od wszystkich. Odkryj tajemnicę sukcesu, radości z pracy i dobrego zdrowia, postaw na odpowiednie biurko z regulacją wysokości.

Pozycja siedząca jest dla człowieka męcząca

Ludzie od rana do wieczora spędzają czas w pozycji siedzącej. Jadą do pracy autobusem lub samochodem siedząc. Później przez osiem lub więcej godzin łączą się z fotelem, czasami niemal na stałe. Na koniec wracają do domu i kładą się na kanapie w półleżącej pozycji przed telewizorem. Możesz zadać sobie pytanie, dlaczego pozycja siedząca jest dla człowieka męcząca, skoro przebywa w niej większość doby? Odpowiedź jest bardzo prosta, musisz pamiętać, że ludzie należą do świata zwierząt. Czy tego chcemy, czy nie też jesteśmy stworzeniami, które przeszły ewolucję. Przez miliony lat byliśmy w ruchu, polując, wędrując, rąbiąc drzewa lub jeżdżąc na wojny, gdzie każdy rycerz używał miecza, uciekał i gonił. Ruch stworzył naszą cywilizację, dlatego biurko pod laptopa powinno nam ten ruch zapewniać.

Ruch w czasie pracy biurowej jest konieczny!

Wiesz już, że człowiek naturalnie przystosowany jest do ruchu. Jeśli nadal siedzi w Tobie sceptyk, zaobserwuj, czy występuje u Ciebie ból kręgosłupa szyjnego, drętwienie dłoni lub bóle głowy niemal bez powodu. Jeśli tak, to znak, że Twój organizm prosi o przerwę. Zastygnięcie w pozycji siedzącej obciąża kręgosłup, powoduje zmniejszenie przestrzeni pomiędzy kręgami, które wywierają na siebie nacisk. To sprzyja powstawaniu zwyrodnień kręgosłupa. Z większym trudem pracuje także układ krwionośny. To wszystko sprawia, że musisz zmieniać pozycję w czasie pracy, a będzie to możliwe, gdy kupisz regulowane biurko pod laptopa.

W jaki sposób biurko pod laptopa pomaga się ruszać w czasie pracy?

Prawdziwym hitem sprzedaży są biurka pod laptopa z regulowaną wysokością. Co jest w tym wyjątkowego? Przypomnij sobie czasy, gdy wizyta w szkole oznaczała totalnie niedopasowane ławki. Wysokie osoby siedziały zawsze przy zbyt niskich blatach stołu. Później w korporacji lub biurze znajdują się standardowej wysokości biurka, które skrzywiają kręgosłup. A teraz wyobraź sobie, że za pomocą jednego przycisku możesz podnieść lub opuścić blat biurka. Brzmi cudownie, prawda? Dzięki temu praca na stojąco lub z optymalnie wyprostowanym kręgosłupem jest możliwa. Gdy tylko poczujesz dyskomfort, możesz jednym kliknięciem zmienić swoją pozycję. Tak projektowane są biurka pod laptopa XXI wieku, które współpracują z Tobą każdego dnia.

Poznaj wszystkie zalety regulowanych biurek

Co sprawia, że regulowane biurka szturmem zdobywają nowe biura i pracownie, a ich użytkownicy z radością idą, a także wychodzą z pracy? Na ten sukces składa się wiele czynników. Przede wszystkim wsłuchiwanie się w potrzeby osób, które pracują za biurkiem. Dlatego powstał szereg udogodnień, które doceni każda osoba zaangażowana w pracę siedzącą. Oto kilka przykładów. Biurko pod laptopa w standardowym wydaniu jest małe i posiada blat na jednej wysokości. A to sprawia, że tylko pewna grupa osób poczuje się w stu procentach wygodnie. Regulowanie wysokości rozwiązuje ten problem i daje pełny komfort wszystkim jego użytkownikom. Tym, którzy lubią stać podczas pracy, są niskiego wzrostu lub z powodzeniem mogą grać w kosza. Każdy znajdzie pozycję idealną dla siebie. Plusów jest zdecydowanie więcej.

Biurko pod laptopa z wycięciem ergonomicznym - zapomnij o bólu przedramion

Każdy, kto choć raz w życiu spędził więcej czasu przy biurku, z pewnością zauważył, że jest problem z miejscem na ręce. Nadgarstki można sobie położyć na myszce i klawiaturze oraz specjalnej podkładce, jednak przedramiona muszą walczyć z ostrym kantem blatu. Częściowo możesz je położyć na podłokietnikach fotela biurowego, jednak nie w każdej sytuacji to zda swój egzamin. Rozwiązaniem jest biurko pod laptopa z wycięciem ergonomicznym. Ten jeden prosty zabieg sprawia, że komfort pracy wzrasta natychmiastowo. Gdzie tkwi sekret? W miejscu, gdzie Twoje ciało styka się z blatem, stworzono wycięcie. Pozwala ono dosunąć się bliżej do biurka i zająć najlepszą pozycję. Jednocześnie ten nowy profil ma także ścięte krawędzie blatu, przez co dużo wygodniej położysz na nich przedramiona.

Ładowarka indukcyjna wmontowana w biurko. Teraz zawsze będziesz w kontakcie z innymi

W natłoku służbowych telefonów czasem trudno jest podładować smartfona. Ciągle leży i dzwoni, a najbliższy kontakt jest zbyt daleko, żeby komfortowo korzystać ze swojego ulubionego akcesorium. Jest na to rozwiązanie, które może być zamontowane w Twoim nowym biurku pod laptopa. Ładowarka indukcyjna wbudowana w blat to prawdziwa rewolucja. Teraz możesz odbierać i wykonywać połączenia, a Twój telefon leży na biurku i zawsze jest gotowy do działania, natomiast Ty pozostajesz w stałym kontakcie z innymi. Odmień swój komfort pracy i wejdź na wyższy poziom z biurkami z regulowaną wysokością.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium