Fly-Desk.com
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biurko elektryczne z regulacją wysokości z blatem ergonomicznym

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 2 099,00 zł 2099.00
Cena netto: 1 706,50 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 4.64522

Opis

 

Biurko z blatem ergonomicznym

 

Skonfiguruj własne biurko ergonomiczne z regulacją wysokości !

Zacznijmy od tego, że bardzo doceniamy niesamowite wsparcie naszych klientów. Stworzyliśmy Fly-Desk.com słuchając Ciebie, koncentrując się każdego dnia na zaspakajaniu potrzeb w kwestii biurek regulowanych do pracy, uzupełniając i poszerzając stale swój asortyment.

Skoncentrujmy się na dwóch naszych produktach jakimi są biurka regulowane NORMAL oraz PREMIUM. Staraliśmy się aby stelaż biurka był bardziej wytrzymały i funkcjonalny.

Możesz śmiało zdecydować się na któreś z naszych biurek i cieszyć się funkcjonalnością produktu! Zobacz więcej naszych biurek ergonomicznych , aby dowiedzieć się więcej o tych produktach i sprawdzić różnice między nimi.

biurko regulowane, pamiec wysokosci
blat ergonomiczny

Blat ergonomiczny wcięty do pracy stojącej

Wcięcie ergonomiczne, ładowarka indukcyjna podblatowa, przepust na kable

Najczęściej zadawane pytanie przez naszych klientów, to czy wybrać blat z płyty wiórowej, czy może z płyty MDF? Nie ma jednej odpowiedzi. Każdy z tych materiałów jest dobry, natomiast płyta MDF jest na pewno trwalsza, cięższa i można bardziej “pobawić” się z jej kształtem.

Nasz blat wykonany jest z płyty MDF okleinowanej folią z tworzywa sztucznego o grubości 25mm. Jest to bardzo wytrzymały, wysokiej jakości materiał. Świetnie sprawdza się między innymi jako blat do biurek. Blat ten, specjalnie na nasze zamówienie, posiada ergonomiczne wcięcie. Taki kształt biurka jest bardzo wygodny do pracy, ponieważ brzegi blatu są ścięte pod odpowiednim kątem- nie odczujemy niewygodnego kantu blatu, który wbija się nam w przedramię.

Blat ten posiada również wbudowaną ładowarkę indukcyjną do telefonu komórkowego. Jest to fajny element, ułatwiający nam często pracę przy biurku bez plątających się kabli. Dodatkowo zamieściliśmy w tym blacie otwór, który idealnie nadaje się do przełożenia kabli oraz zamontowania ramienia podtrzymującego monitor.

Który stelaż do pracy na stojąco będzie odpowiedni dla Ciebie?

Biurko regulowane PREMIUM ma zakres regulacji wysokości od 580 mm do 1230 mm. Zakres regulacji jest znacznie większy dzięki stelażowi 3-kolumnowemu. Stelaż jest bardzo stabilny. Klienci chwalą sobie go za bardzo cichą i płynną pracę. Ten stelaż jest naszym “top of the top.”

Biurko regulowane NORMAL ma zakres regulacji wysokości od 690 mm do 1180 mm. Ten stelaż jest troszkę wolniejszy od poprzedniego. Spowodowane jest to między innymi stelażem 2-kolumnowym. Klienci decydują się na to biurko, ponieważ jest to świetna alternatywa na droższy stelaż PREMIUM.

Biurko regulowane BASIC ma zakres regulacji od 710 mm do 1210 mm. Różni się się on kilkoma kwestiami, które są szczegółowo opisane poniżej, natomiast jest to nasz najbardziej podstawowy i niezawodny produkt.

wybór stelaża do pracy na stojąco
 

Zmiana pozycji w pracy oznacza wsparcie dla Twojego zdrowia

 

Zadbaj o prawidłową postawę ciała do pracy

Długotrwała praca w pozycji siedzącej zwiększa ryzyko bólu kręgosłupa i odcinka lędźwiowego. Z tego powodu, praca przy biurku wymaga utrzymywania odpowiedniej postawy oraz regularnego odchodzenia od przestrzeni roboczej. Posiadając biurko z regulacją wysokości możesz jednocześnie pracować i dbać o swoje zdrowie. Za pomocą panelu możesz w kilka chwil podnieść blat i pracować na stojąco. W ten sposób nie tylko spotkasz się z ciekawym udogodnienie, ale również odciążysz swój kręgosłup.

Mebel wielu wymiarów- sprawdź sam!

Biurka z regulacją wysokości są też przystępnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują mebla spełniającego kilka funkcji. Gdy chcesz pracować siedząc, obniż blat i rozpocznij wykonywanie czynności. Jeśli potrzebujesz stanąć i przedyskutować projekt ze współpracownikiem, w kilka chwil wstajesz, podnosisz blat i już możesz zacząć działać. Biurka z regulacją wysokości to uniwersalny sposób na zdrową pozycję podczas pracy i maksymalnie praktyczny charakter mebla.

stelaż premium do pracy na stojąco

Numer #1 biurko z regulacją wysokości, stelaż PREMIUM

Biurko regulowane PREMIUM zostało docenione przez naszych klientów z czego jesteśmy bardzo dumni! Nasz najpopularniejszy produkt został jeszcze bardziej ulepszony o lepszą stabilność, wbudowany system antykolizyjny oraz większy maksymalny udźwig.

Stelaż PREMIUM został zaprojektowany do szybkiej i niezawodnej regulacji wysokości za pomocą dwóch oddzielnych silników (po jednym silniku w każdej nodze).

Odwróciliśmy orientację nóg, żeby wygląd i styl całego stelaża był jeszcze bardziej spójny i elegancki. Również taki układ kolumn minimalizuje kołysanie się na boki całego stelaża, dzięki temu konstrukcja biurka jest jeszcze bardziej stabilna.

Wyposażyliśmy biurko PREMIUM w 3-stopniowe nogi, które pozwalają na szybszą regulację oraz większy zakres wysokości niż w stelażu z 2-stopniowymi nogami.

Stelaż PREMIUM wyróżnia się panelem sterowania z 3 przyciskami wysokości, wyświetlaczem wysokości oraz alarmem przypominającym nam o zmianie pozycji w jakiej obecnie pracujemy. Jest to bardzo przydatny element podczas pracy przy biurkiem.

Numer #2 biurko regulowane elektrycznie, stelaż NORMAL

Biurko regulowane NORMAL jest produktem pośrednim, który zadowoli wymagających klientów ale kosztuje troszkę mniej niż wyróżnione biurko PREMIUM.

Stelaż regulowany NORMAL spełnia swoją funkcję, dzięki dwóm silnikom, które umożliwiają dopasowanie odpowiedniej wysokości blatu do pracy. Pomimo pracy na 2-stopniowych nogach, cały stelaż pracuje płynnie i spełnia wymogi wymagających klientów. Dodatkowo również posiada system antykolizyjny, który jeszcze niedawno był tylko w stelażu PREMIUM!

Stelaż ten ma 2-stopniowe nogi, które powodują, że prędkość maksymalna zmiany wysokości biurka jest mniejsza niż w stelażu PREMIUM. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze w komforcie pracy jest aby regulacja wysokości była elektryczna a nie manualna.

Biurko elektryczne NORMAL ma taki sam panel sterowania jak w stelażu PREMIUM, czyli posiada 3 przyciski wysokości, wyświetlacz wysokości oraz alarm przypominający o zmianie pozycji.

biurko z regulacją wysokości
stelaż premium do pracy na stojąco

Numer #3 biurko z regulacją wysokości, stelaż BASIC

Biurko regulowane BASIC cieszy się popularnością u osób, które chcą mieć stelaż z “przeciętnej półki cenowej” ale zależy im na tym, żeby regulacja wysokości była elektryczna.

Stelaż wykonany jest z konstrukcji stalowo-aluminiowej, dzięki czemu jest wytrzymały ale również stabilny. Wyposażony jest w jeden silnik, który umożliwia zmianę wysokości całego biurka.

Biurko te ma 2-stopniowe nogi, jak w przypadku poprzedniego stelaża NORMAL. Jest on troszkę wolniejszy od wyżej wymienionego stelaża NORMAL. Natomiast w zupełności taka prędkość zmiany wysokości wystarczy w standardowym, normalnym użytkowaniu biurka.

 

Stelaże z regulacją wysokości

 

Zmieniajmy pozycję w trakcie pracy

Praca siedząca wymaga komfortowych rozwiązań. Właśnie dlatego tworzone przez nas biurka z regulacją wysokości wyróżniają się szeregiem nowoczesnych rozwiązań, które wspierają wygodę pracy każdego użytkownika. Długotrwała praca w pozycji siedzącej staje się dużo bardziej komfortowa, gdy blat roboczy jest na odpowiedniej wysokości. Z tego powodu, w każdym biurku montujemy system regulacji wysokości, umożliwiający szybkie dopasowanie parametrów do oczekiwań pracownika.

Ciekawe i praktyczne rozwiązania z nowoczesnymi akcesoriami

Biurko z regulacją wysokości jest praktycznym i uniwersalnym rozwiązaniem, zarówno w siedzibie firmy, jak i w prywatnym gabinecie. Szereg udogodnień w postaci miejsca na kable czy ergonomicznego wycięcia w blacie gwarantują jeszcze wyższy komfort codziennej pracy z meblem. Nasze biurka z regulacją wysokości tworzymy w taki sposób, by mogły spełniać swoje funkcje w różnych przestrzeniach. Bez względu na to, w jakim stylu urządzone jest biuro, nasze wyroby będą prezentować się doskonale. Zamów idealne biurko z regulacją wysokości od Fly-desk.com.

 

Który stelaż z regulacją wysokości jest dla mnie ?

 
stelaż premium

Premium

Biurko regulowane Premium zostało docenione przez naszych klientów z czego jesteśmy bardzo dumni! Nasz najpopularniejszy produkt został jeszcze bardziej ulepszony o lepszą stabilność, wbudowany system antykolizyjny oraz większy maksymalny udźwig.

stelaż normal

Normal

Biurko regulowane Normal jest produktem pośrednim, który zadowoli wymagających klientów ale kosztuje troszkę mniej niż wyróżnione biurko Premium

stelaż basic

Basic Holme

Biurko regulowane Basic cieszy się popularnością u osób, które chcą mieć stelaż z “przeciętnej półki cenowej” ale zależy im na tym, żeby regulacja wysokości była elektryczna.

Model
Premium
Normal
Basic Holme
 
zakres regulacji
Zakres regulacji

580 - 1230mm

Biurko regulowane Premium zostało docenione przez nachych klientów

690-1180 mm

Równie duży zakres regulacji, który pozwala na wygodne korzystanie z biurka

700 - 1180 mm

Jest to wystarczający zakres regulacji dla osób o przeciętnym wzroście

 
dopuszcalna wielkość blatu
Dopuszczalna wielkość blatów

1200-2000 mm

Pozwala na dopasowanie biurka do szerokiego, niestandardowego blatu

1200-2000 mm

Pozwala na dopasowanie biurka do szerokiego, niestandardowego blatu

1000-1600 mm

Pozwala na dopasowanie biurka do nietypowego, małego blatu

 
udzwig stelaza z regulacja wyskosci
Udźwig

125 kg

Pozwala na użycie ciężkiego blatu oraz na duży udźwig dodatkowych rzeczy na blacie

100 kg

Pozwala na użycie ciężkiego blatu oraz na duży udźwig dodatkowych rzeczy na blacie

70 kg

Wystarczający udźwig przy lżejszych blatach

 
udzwig stelaza z regulacja wyskosci
Ilość silników

2- silnikowe

Mocny, szybki oraz cichy silnik

2- silnikowe

Mocny, szybki oraz cichy silnik

1- silnikowe

Szybki oraz cichy silnik

 
prędkość zmiany wyskosci
Ilość silników

40mm/s

Błyskawiczna zmiana wysokości

32mm/s

Szybka zmiana wysokości

25mm/s

Sprawna zmiana wysokości

 
kolukmny w biurku z regulacja wyskosci
Ilość kolumn

3- kolumny

Duży zakres regulacji wysokości

3- kolumny

Orientacja od dołu od największej do najmniejszej kolumny

2- kolumny

Orientacja od dołu od najmniejszej do największej kolumny

 
Panel wyskosci
Panel sterowania

Wyświetlacz LED

Funkcja zapamiętywania pozycji oraz wyświetlacz wysokości

Wyświetlacz LED

Funkcja zapamiętywania pozycji oraz wyświetlacz wysokości

Wyświetlacz LED Holme

Funkcja zapamiętywania pozycji oraz wyświetlacz wysokości

 
System antykolizyjny
System antykolizyjny

Posiada

Działa przy obniżaniu jak i podwyższaniu biurka

Posiada

Działa przy obniżaniu jak i podwyższaniu biurka

Brak

Ten model nie posiada systemu

 

Ustaw wysokość blatu idealną dla Ciebie

 

Wystarczy jedno kliknięcie!

Nasze biurka są zaopatrzone w intuicyjny panel sterujący. Za jego pomocą możesz w kilka chwil zmienić wysokość blatu roboczego, dopasowując go do indywidualnych potrzeb. Biurko z regulacją wysokości umożliwia szybką zmianę trybu pracy z siedzącego na stojący. W ten sposób, możesz w kilka chwil dopasować przestrzeń roboczą do Twoich potrzeb. Innowacyjne rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort, ale też zdrową pozycję podczas wykonywania czynności zawodowych. Elastyczny i uniwersalny charakter biurka z regulowaną wysokością jest jedną z cech charakterystycznych mebli od Fly- desk.com

Zapisz swoją wysokość do pracy i ciesz się łatwością korzystania!

Wbudowany z biurko panel sterowania posiada czytelny wyświetlacz wysokości. Oprócz możliwości płynnej regulacji wysokości blatu roboczego, urządzenie pozwala też zapisać preferowane ustawienia. Użytkownik może więc szybko przygotować przestrzeń do pracy, bez zastanawiania się, w jaki sposób ustawić biurko. Dodatkowa funkcja w postaci alarmu przypominającego o konieczności zmiany pozycji to atut, dzięki któremu użytkownik może zadbać o zdrowie podczas pracy siedzącej. Blat posiada funkcję maksymalnej i minimalnej wysokości. To oznacza, że regulacja w czasie rzeczywistym nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia półki czy szafki. System antykolizyjny to praktyczne rozwiązanie, dostępne w stelażach Normal i Premium.

biurko stojące,pamięć

Zapomnij o ciągłej regulacji wysokości swojego biurka!

Przejdź do regulacji w swoim panelu sterowania i ciesz się z wygody naciskając zaledwie jeden przycisk z trzech przycisków pamięci wysokości swojego biurka! Możesz szybko i łatwo “przełączać się” między pozycją siedzącą i stojącą za pomocą jednego naciśnięcia przycisku.

Dbanie o zdrowie i odpowiednie warunki pracy dla osób siedzących przy biurkach, stanowią dużą część tego co wyróżnia Fly-desk.com.

Panel sterowania wyróżnia się bardzo czytelnym wyświetlaczem wysokości ale również możliwością zapisania swojej idealnej wysokości do siedzenia oraz stania, za pomocą 3 przycisków pamięci. Możesz zapomnieć już o zastanawianiu się nad idealną wysokością blatu do pracy- ustawisz wysokość raz i będziesz cieszyć się cały czas z wygody pracy przy naszym biurku.

Dodatkowo panel ten posiada alarm, który przypomina nam o zmianie pozycji w jakiej obecnie pracujemy. Jest to szalenie ważne w momencie kiedy w pełni oddajemy się pracy i zapominamy o tym, że za długo już siedzimy. 

Maksymalna i minimalna wysokość biurka jest również regulowana, co oznacza, że możesz ustawić górną i dolną granicę wysokości. Zapobiega to uderzeniom blatu w półkę lub szafkę, które mogłyby znajdować się nad lub pod biurkiem- system antykolizyjny. 

Dostępny we wszystkich naszych stelażach

 

 

Biurko ergonomiczne

 

Czy czujesz zmęczenie pod koniec długiego dnia pracy przy biurku? Czy bolą Cię plecy, barki, szyja? Rozwiązaniem może być ergonomiczne biurko z regulacją wysokości, które wprowadza nową jakość do Twojej codziennej pracy czy nauki.

Co to znaczy ergonomiczne biurko?

Ergonomiczne biurko to taki model biurka, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika, zarówno pod względem wysokości, jak i ustawienia. Ergonomiczność w biurkach polega na możliwości dostosowania ich do postury ciała, wzrostu, a także do rodzaju wykonywanej pracy. To biurko, które dba o Twoje zdrowie, minimalizując ryzyko powstawania dolegliwości bólowych kręgosłupa, karku, czy też zmniejszając ryzyko powstawania schorzeń związanych z długotrwałym siedzeniem.

W naszej ofercie znajdziesz biurka z elektryczną regulacją wysokości, które dostosowują się do Ciebie, a nie na odwrót. Dzięki nim, możesz łatwo przełączać się między pracą siedzącą a stojącą, co ma pozytywny wpływ na krążenie i ogólny stan zdrowia.

Jaką wysokość biurka do pracy na stojąco?

Podczas pracy na stojąco, biurko powinno być ustawione tak, aby Twoje przedramiona były ustawione pod kątem 90 stopni w stosunku do ramion, a nadgarstki były w jednej linii z łokciami. Wysokość biurka zależy od Twojego wzrostu, ale dla większości osób waha się między 100 a 115 cm. Biurka z naszej oferty pozwalają na łatwą i szybką zmianę wysokości, dzięki czemu z łatwością znajdziesz idealne ustawienie dla siebie.

Ergonomiczne biurka z elektryczną regulacją wysokości to inwestycja w Twoje zdrowie, komfort i efektywność pracy. Zapomnij o bólach pleców, stresie i zmęczeniu. Wybierz rozwiązanie, które przyniesie Ci korzyści każdego dnia. Dostosuj przestrzeń do swoich potrzeb z naszymi biurkami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Nasze biurka z regulacją wysokości to komfort, jakość i design, który wpasuje się w każde wnętrze. Dbaj o swoje zdrowie i komfort pracy z naszymi produktami.

Specyfikacja techniczna


 Zakres regulacji wysokości Stelaż Premium 580-1230mm
Stelaż Normal 690-1180mm
Stelaż Basic 700 - 1180 mm
 Udźwig stelaża Stelaż Premium 125kg
Stelaż Normal 100kg
Stelaż Basic 70kg
 Prędkość zmiany wysokości Stelaż Premium 40mm/s
Stelaż Normal 32mm/s
Stelaż Basic 25mm/s
 Dopuszczalna wielkość blatów Stelaż Premium głębokość 600mm-800mm szerokość 1200mm-2000mm
Stelaż Normal głębokość 600mm-800mm szerokość 1200mm-2000mm
Stelaż Basic głębokość 500mm-800mm szerokość 1000mm-1600mm
 Panel sterujący Stelaż Premium Wyświetlacz LED z pamięcią wysokości, alarm zmiany pozycji
Stelaż Normal Wyświetlacz LED z pamięcią wysokości, alarm zmiany pozycji
Stelaż Basic Wyświetlacz LED z pamięcią wysokości,alarm zmiany pozycji
 Podłączenie Napięcie: 110V/230V
 Gwarancja Długość gwarancji 5 lat

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (5)

13 kwietnia 2019

Rewelacyjny blat , ładowarka fajnie się sprawdza pozdrawiam

3 października 2019

Dla mnie super , z ładowarki korzystam codziennie

23 stycznia 2022

Właśnie złożyłem 2 takie biurka (premium) i jestem pod wrażeniem - super jakość i bardzo ciche przy podnoszeniu. Polecam dodatki: organizer kabli i wąż kablowy, ale uwaga - z organizerem nie można podpiąć ramienia do monitora w środku blatu ani z tyłu na środku blatu (brak miejsca)! Dla mnie to nie był problem (zamontowałem ramię z tyłu bardziej z boku), ale fajnie jakby na stronie była taka informacja o niekompatybilności.

21 kwietnia 2023

Jako osoba, która niedawno zakupiła biurko ergonomiczne, muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Przede wszystkim, biurko oferuje regulację wysokości, co pozwala mi dostosować je do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki temu mogę pracować zarówno siedząc, jak i stojąc, co pozytywnie wpływa na mój komfort pracy oraz zdrowie kręgosłupa.

30 czerwca 2023

Jestem bardzo zadowolona z zakupu biurka ergonomicznego i obsługi klienta, której doświadczyłam. Biurko, które zakupiłam, spełnia wszystkie moje oczekiwania pod względem jakości i funkcjonalności. Jest solidnie wykonane, łatwe do regulacji i dostosowania do moich potrzeb. Co więcej, proces dostawy był szybki i bezproblemowy. Moje biurko zostało dostarczone w ustalonym terminie, a paczka była starannie zapakowana, co zapewniło bezpieczne dotarcie produktu do mojego domu. Obsługa klienta również zasługuje na pochwałę. Pani była bardzo pomocny i odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z produktem przed zakupem. Ponadto, gdy miałam drobne problemy z montażem biurka, obsługa klienta była gotowa udzielić mi natychmiastowej pomocy, co bardzo doceniam. W rezultacie, moje doświadczenia z zakupem biurka ergonomicznego oraz obsługą klienta były wyjątkowo pozytywne. Gorąco polecam ten sklep i ich produkty każdemu, kto szuka wysokiej jakości biurka ergonomicznego oraz profesjonalnej obsługi klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium